درباره ما

آموزش های کاربردی

آموزش های پروژه محور و کاربردی، که تنها بر روی عملیاتی کردن پروژه و یا یک تخصص ویژه تمرکز دارند، نظیر رندر کردن نهایی ویدیو، انتشار اپلیکیشن روی گوگل...

خلاصه و مفید

به جای دریافت ساعت ها ویدیوی تئوری و مقدماتی، تنها آن بخشی از درس را که تمایل دارید دریافت کرده، به صورت خلاصه و مقید مشاهده کنید.

آموزش های تخصصی

یکراست سراغ مطالب تخصصی بروید، اگر فقط در بخشی از یک موضوع آموزشی برایتان سوال پیش آمده است، در لرنوفن فقط همان بخش را بیاموزید .

داستـان ما

حتما تا به حال برایتان پیش آمده که به دنبال آموزشی خاص و کاربردی بوده باشید، منظورم آن آموزشی است که هیچ جا پیدا نمیشود و همه جا را به دنبال آن میگردیم. آموزش های متنوع و زیادی در سرتاسر اینترنت موجود است، اما گاهی اوقات نیاز است که فقط بخشی از یک مبحث تخصصی را داشته باشیم. ولی سیاست سایت های آموزشی ما را مجبور میکند تمام دوره آموزشی را خرید کنیم و یا دانلود کنیم اگر من فقط به بخش 19 احتیاج دارم، و فقط همان بخش را داشتم عالی نبود؟ علاوه بر این اگر به آموزش های موجود در اینترنت نگاهی بیندازیم، آموزش های مقدماتی تمام اینترنت را پر کرده است. خوب میشد که حالا که مقدماتی را یاد گرفته ام، آموزش تخصصی همان مطلب وجود داشت. و همچنین من به شخصه هیچ آموزشی در اینترنت ندیده ام که قلق های خاص نرم افزارهای پیچیده را آموزش دهد. تمام این موارد باعث شد تصمیم بگیرم، لرنوفن رو پیاده سازی کنم. جایی که آموزش ها کوتاه، تخصصی و کاربردی هستند امیدوارم تا آخرش با ما باشید.

یک مهارت لازم و اساسی را
آنلاین یاد بگیرید

عضو شوید